استودیو جامعه محور طراحی تجربه کاربری رهنو

کسب و کار خود را برای درخشش در بازار رقابت آماده کنید...

معرفی استودیو رهنو

هر کسب و کاری با استفاده از ابزار های مختلف از جمله وبسایت، اپلیکیشن و دیگر موارد به ارائه خدمات مورد نظر خود می پردازد. طراحی هر قسمت از فرایند ارائه محصول و خدمات به مخاطبین در موفقیت آن کسب و کار اثری مستقیم و ملموس دارد. طراحی تجربه کاربری برای رابط های دیجیتال با دلپذیر کردن تجربه استفاده از هر محصول باعث افزایش رضایت در مشتریان شما و در نتیجه بهبود عملکرد کسب و کارتان می شود.

استودیو رهنو در انتهای سال 1396 با هدف افزایش کیفیت و رقابت پذیری کسب و کار های آنلاین در بازار ایران کار خود را آغاز کرد و این هدف را از طریق ارائه طراحی تیمی و استاندارد تجربه کاربری به کسب و کار های مختلفی دنبال کرده است و به این همکاری افتخار می کند. در حال حاضر اعلام می کنیم که می توانیم خالق تجاربی متمایز و بدیع از تعامل با رابط های دیجیتال باشیم.

خدمات ما


با استفاده از خدمات ما ، موفقیت بیشتری را به کسب و کار خود بیاورید!

طراحی تجربه کاربری

تجربه کاربری، User Experience یا به اختصار UX ، فرایندی است که با بررسی روش‌های استفاده از محصول و بهبود و تسهیل کاربردپذیری ، تجربه‌ کاربران را بهبود می بخشد. با گسترش روز افزون استفاده از وبسایت ها، اپلیکیشن ها و خدمات تحت وب، دانستن نحوه تعامل کاربران با سیستم ها و بهبود بخشیدن این تعامل اهمیت ویژه ای یافته است. طراحی تجربه کاربری به طور کلی بر روی افزایش رضایت کاربران و درک دقیق تر خواسته های آنان و در نتیجه بهبود عملکرد کسب و کار، تاثیر بسیاری دارد.

طراحی کامل تجربه کاربری در شش فاز

ثبت سفارش
طراحی صفحه فرود

هدف اصلی صفحه فرود، تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان بالقوه است. از آنجایی که صفحات فرود بیشترین تعداد بازدیدکننده را دارند می توان آن ها را نماینده هر کسب و کار نامید.
دو صفحه فرود را در نظر بگیرید که هدف و محصول/سرویس یکسانی دارند و هر دو 1000 بازدید کننده روزانه دارند. یکی از این صفحات 100 نفر و دیگری 20 نفر از این 1000 نفر را تبدیل به مشتری خود کرده اند بی شک این تفاوت بازده را میتوان در چگونگی طراحی صفحه فرود این دو کسب و کار جست و جو کرد.

طراحی یک صفحه + پیاده سازی

ثبت سفارش
طراحی هویت برند دیجیتال

هماهنگی مفهومی و بصری در محتوا و ارتباطات کسب و کار شما به عنوان یکی از مهم ترین عوامل در اعتماد سازی نزد مخاطبین/ مشتریانتان شناخته می شود. ما با طراحی هویت برند دیجیتال، سندی راهنما را به دست شما می دهیم که شامل لوگو، پترن ها، عناصر گرافیکی و نحوه استفاده از آنها و همچنین راهنمایی کلی برای نحوه مدیریت کانال های ارتباطی شما و مشتریانتان است.

طراحی هویت برند دیجیتال برای یک محصول

ثبت سفارش
تست کاربردپذیری

تست کاربردپذیری با بررسی رفتار کاربران در حین استفاده از وبسایت و یا اپلیکیشن شما; انتظارات، جهت گیری فکری و موارد متعدد دیگری که برتعامل کاربر و محصول و یا خدمات شما تاثیر می گذارد را بررسی می کند و به شما در عیب یابی، اولویت بندی و تصمیم گیری برای کسب و کارتان کمک شایانی خواهد کرد. تست کاربردپذیری برای ایجاد وب سایت موفق بسیار حیاتی است مخصوصا اگر فروشگاه، اپ پیچیده یا هر سیستم پیچیده دیگری باشد.

تست کاربردپذیری با 5 کاربر

ثبت سفارش
طراحی رابط کاربری

UI مخفف عبارت User Interface به معنای رابط کاربری می‌باشد. در بحث فناوری اطلاعات به هرچیزی که از طریق فعل و انفعال با آن، بتوان با صفحه نمایش کامپیوتر ارتباط برقرار کرد رابط کاربری گفته می‌شود. یک رابط کاربری می‌تواند مجموعه‌ای از دستورها یا تصویر‌ها باشد. در صورتی که ارتباط کاربری به صورت دستور باشد، این ارتباط با درج دستورها توسط کاربر صورت می‌پذیرد و در صورتی که رابط به صورت تصویری باشد کاربر با انتخاب از میان چندین گزینه با برنامه ارتباط برقرار می‌کند.

طراحی رابط کاربری اپلیکیشن / وب سایت

ثبت سفارش
نویسندگی تجربه کاربری

نویسندگی تجربه کاربری طراحی کلمات و متونی است که کاربر هنگام تعامل با نرم افزار با آن سرو کار دارد. از بسیاری جهات، همان نویسندگی است با رعایت تمامی نکاتی که در نوشتن باید رعایت شود: شفافیت، انسجام، دقت، بازبینی و توجه به محتوا و خواسته مخاطب، با این تفاوت که اختصار نقش پررنگی را در متون تجربه کاربری ایفا می کند. امروزه از این نقش بیشتر در شرکت های نرم افزاری و آژانس های دیجیتال که تعامل زیادی با کاربر دارند استفاده می شود.

نویسندگی تجربه کاربری برای کسب و کار شما

ثبت سفارش

برخی از پروژه ها


برخی از پروژه های انجام شده

طراحی تجربه کاربری و رابط کاربری سامانه رزرو خدمات

طراحی تجربه کاربری و رابط کاربری وبسایت سازمانی

طراحی صفحه فرود خدمات سازمانی

طراحی هویت برند دیجیتال فروشگاه اینترنتی

تست کاربردپذیری وبسایت خدمات پرداخت ارزی تراپی

طراحی تجربه کاربری و رابط کاربری اپلیکیشن اندروید

برای مشاهده جزییات پروژه ها و نمونه کارها
کاتالوگ رهنو را دانلود کنید.
کاتالوگ دیجیتال استودیو رهنو

فرم ثبت سفارش

فرم زیر را پر کنید در 48 ساعت آینده با شما تماس خواهیم گرفت.


ارسال در خواست
با تشکراز همکاری شما جهت ثبت سفارش در استودیو رهنو.
اطلاعات شما دریافت شد. در 48 ساعت آینده با شما تماس خواهیم گرفت.

021-28428998

info[@]rahnostudio.com
آدرس : تهران . محله طرشت، خیابان حبیب الله . خیابان قاسمی شرقی، جنب دانشکده شریف، پلاک 79

می خواهید کسب و کار خود را برای سال جدید آماده کنید؟

اجازه بدید با هم روی پروژه تان کار کنیم

درخواست پروژه

شاخص های خدمات ما

ویژگی هایی که به آنها افتخار میکنیم

طراحی بر اساس تحقیقات

فرایند طراحی در رهنو بر اساس مخاطبان و کاربران شما انجام می شود، نیاز ها و اهدافی که هسته اصلی کسب و کار شما را تشکیل می دهند. و این موضوع توسط تحقیقات علمی در مورد کاربران صورت می پذیرد.

کار تیمی

تمامی پروژه ها در رهنو به صورت تیمی انجام می شوند. این وِیژگی به ما کمک می کند تا در طراحی فرایند ها برای کسب وکار شما، دیدگاه های مختلف را در کنار یکدیگر قرار دهیم و بهترین نتیجه را بدست آوریم.

ارائه مستندات

ما در پروژه های خود تمامی فرایند طراحی را در مستندات طبقه بندی شده، سازماندهی می کنیم. در نتیجه مشتریان ما با در اختیار داشتن مستندات بدست آمده از کاربران خود تصمیم گیری های بهتری خواهند داشت.

سوالات متداول پیش از ثبت سفارش

آیا میتونم قبل از ثبت سفارش از مشاوره استودیو رهنو استفاده کنم؟

بله شما می تونید جهت مشاوره و یا سوال در مورد خدمات رهنو از طریق تلگرام rahnostudio_support@ و یا شماره 8998-2842-021 با ما در تماس باشید. ما سریع ترین زمان ممکن سعی میکنیم پاسخگو شما باشیم.

بعد از ثبت سفارش مراحل انجام پروژه به چه صورت است؟

زمانی که شما یکی از خدمات رهنو را انتخاب کردید و اطلاعات خودتون رو برای ما ارسال کردین، همکاران ما در رهنو سفارش شما رو بررسی می کنند و یک جلسه درتهران و یا شیراز و یا توسط اسکایپ ( در صورتی که در یکی از شهر های دفاتر ما حضور نداشته باشید ) با شما هماهنگ می کنند. بعد از جلسه و مشخص شدن نیازها و چهار چوب پروژه، باشما قرارداد می بندین و کار رو شروع می کنیم.

شرایط پرداخت به چه صورت هست؟

پروژه ها در مدت زمان دو هفته تا یک ماه انجام میشند. و پرداخت ها در سه قسط (ابتدا، اواسط و پایان پروژه ) صورت می پذیرند.

نتایج و مستندات به چه صورت به من تحویل داده میشند؟

در قرار داد به تمامی مستنداتی که در طول پروژه به شما تحویل داده خواهند شد، اشاره میشود. در زمان انجام پروژه یک پوشه در فضای ابری Drive به شما اختصاص داده شده و فایل ها و گزارشات مربوط به پروژه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.